Your future now!

Tuesday, December 7, 2021 - 17:00
  • Bosanski
  • Türkçe

IUS life - Centar za cjeloživotno učenje Internacionalnog univerziteta u Sarajevu (IUS) organizuje SAP ERP kurs!

SAP ERP kurs omogućava polaznicima da spoznaju, uče i unapređuju ključno poslovno znanje kroz nekoliko područja studija sa fokusom na najpopularnije module SAP softvera.

Ciljna grupa su poslovni ljudi, studenti i svi oni koji žele naučiti nešto novo o poslovnom modelu koji pruža SAP.

SAP ERP kurs će Vam pomoći da se pripremite za tržište rada i budete konkurentniji na istom. Pozivamo da nam se pridruže mladi ljude koji su na početku karijere, a nisu imali priliku da se susreću sa SAP softverom, kao ni mogućnost sticanja ovakvih znanja i vještina na radnom mjestu.

- Početak kursa je u utorak, 07.12.2021.

- Održavat će se utorkom i petkom od 17:00 do 19:00 sati.

- Kurs će trajati 4 sedmice/16 časova.

- Cijena kursa iznosi 200 KM.

Registracija u toku! https://life.ius.edu.ba/en/apply-form ili direktno na mail iuslife@ius.edu.ba

VAŽNE NAPOMENE!!!

OBAVEZNO poštivanje mjera zaštite izdatih od strane nadležnih institucija!

OBAVEZNO nošenje zaštitnih maski i rukavica!

OBAVEZNO poštivanje socijalne distance od najmanje 1,50 metar između osoba!

OBAVEZNO provođenje dezinfekcije radnog prostora!